Podzielona na tematyczne strefy przestrzeń zdrowia, mieszcząca się w City Park Lazurowa w Warszawie, oferuje kilka tysięcy wyselekcjonowanych produktów medycznych oraz porady zdrowotne.

Cosmedica Centrum Wellbeing zajmuje w City Park Lazurowa powierzchnię 180 mkw.

– Wellbeing, rozumiany jako styl życia, leży w kręgu zainteresowania coraz większej grupy ludzi na całym świecie. Szukamy informacji na temat tego, jak dbać o swój organizm i jakość życia, bo chcemy być zdrowi i szczęśliwi. To nas zainspirowało do stworzenia oferty kompleksowej opieki w ramach Cosmedica Centrum Wellbeing – mówi Marzena Muś, kierownik nowego punktu Cosmedica.

Nowo powstałe centrum medyczne proponuje ok. 3000 produktów dostępnych w trzech tematycznych strefach asortymentowych. Pierwsza z nich to strefa apteczna. Poświęcona jest szeroko rozumianym zagadnieniom zdrowia. Znajdują się tu leki i wyroby medyczne. Oferta drugiej ze stref pomaga zadbać o urodę i dobre samopoczucie. Znajdują się tu artykuły pielęgnacyjne, dermokosmetyki, suplementy dla pięknej skóry i włosów, a także propozycje dla mamy i dziecka. Trzecia ze stref pomaga zmienić styl życia na zdrowszy i bardziej aktywny. Tu znajduje się asortyment dla sportowców oraz produkty naturalne.

W każdej ze stref dyżurują specjaliści: farmaceuci, dietetycy, dermokonsultanci. W recepcji można umówić się na specjalistyczne e-konsultacje medyczne lub zamówić wizytę u lekarza specjalisty w znajdującym się na miejscu  gabinecie lekarskim.

Red.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ