Prywatne finanse i oszczędzanie w smartfonie

Udostępnij post:

Fintech Finelf kupił serwis kontomierz.pl. Sprzedającym była firma Kontomatik zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi opartymi o otwartą bankowość. Serwis kontomierz.pl został założony w 2009 roku i jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania finansami osobistymi w Polsce.

– Przez ostatnie lata portal nie był rozwijany więc zdecydowaliśmy się go kupić i zainwestować w jego  dalszy rozwój – mówi Stanisław Duda, prezes zarządu Finelf, właściciel międzynarodowej grupy porównywarek internetowych, w Polsce m.in. Czerwona-Skarbonka.pl.

– Nasze plany na rozwój portalu to na samym początku odświeżenie wyglądu serwisu oraz stworzenie aplikacji na iOS i Android z pełnymi funkcjonalnościami wersji desktopowej. W kolejnym kroku skupimy się na rozwoju nowych funkcji serwisu, które pomogą użytkownikom w jeszcze lepszym zarządzaniu prywatnymi finansami i oszczędzaniu. Nie wykluczamy również rozwoju za granicą – dodaje prezes Duda.

Finelf to platforma internetowa oparta o rozwiązania w segmencie pożyczek, lokat i kredytów. Portfolio spółki obejmuje głównie pośrednictwo usług i produktów z szeroko pojętej branży finansowej w Polsce i za granicą.

– Nasze doświadczenie to kilka lat, w ciągu których zbudowaliśmy sieć portali i zapracowaliśmy na miano godnego zaufania partnera dla firm fintechowych oraz naszych klientów. To jednak nie wszystko, ponieważ zamierzymy stać się kluczowym graczem w Polsce oraz za granicą jako pierwszy wybór użytkowników sieci, poszukujących wsparcia procesów decyzyjnych i pomocy w wyborach produktowych – przekonuje Stanisław Duda.

Główną marką platformy Finelf  jest: Czerwona Skarbonka. Jest to portal, który od 2017 roku skupia się na porównywaniu produktów finansowych. Jest  jedną z najdynamiczniej rozwijających się porównywarek finansowych w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_img

Więcej na ten temat

Bioton: aplikacja GensuApp z certyfikatem

Bioton opracował wspólnie z firmą MiyaHealth aplikację GensuApp dla osób z cukrzycą. Uzyskała ona certyfikację ISO 13845:2016 oraz...

Cognizant zaprzęga AI do opracowywania leków

Cognizant udoskonala zastosowanie technologii generatywnej sztucznej inteligencji za pomocą platformy NVIDIA BioNeMo z myślą o rozwiązywaniu złożonych kwestii...

Teva wprowadza zmiany w portfolio leków

Obowiązki związane ze sprzedażą, marketingiem i dystrybucją w Polsce produktu leczniczego Myocet liposomal przejęła od Tevy z początkiem...

AstraZeneca przejęła dwie globalne spółki biotechnologiczne

AstraZeneca z początkiem 2024 roku sfinalizowała zakup dwóch biotechnologicznych spółek prowadzących zaawansowane badania kliniczne w obszarze onkologii, chorób...